Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Kitabının Konusu, Özeti, Karakterleri, Açıklaması, PDF, Yorumları, Yazarı

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama'nın Fotoğrafı

Kitap Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama
Yazarı Beyhan Budak
Türü Psikoloji Kitapları
Kategoriler Okunması Gerekenler
Yayın Yılı 2021

Beyhan Budak tarafından 2021 yılında kaleme alınmış olan Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama kitabı hakkındaki tüm bilgiler sitemizde.
Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama pdf, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama konusu, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama karakterleri, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama yorumları, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama açıklaması ve ayrıntılı bilgileri aşağıdaki yazımızda!Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama – Beyhan Budak


Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Kitabının Konusu

Her zaman mantıklı olamazsın. Bazen gitmesine izin vermelisin. Bazen savaşmak ve kazanmak yerine yenilgiyi kabul etmeniz gerekir. Kitap, mutluluğunun kaybettiğin yerde olmadığı anlatmaya çalışılmıştır.


Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Kitabının Özeti

Bazen içimizde bir yerde bir eksiklik hissederiz, o eksikliğin nedenini kendimize sorarız ama cevabını bulamayız işte tam bu noktada kitabımız sayesinde bazı şeyleri artık anlamlandırabileceğiz.

Hayata bakış açınızı geliştirecek, kendimize farklı açılardan bakmamızı ve tanımamızı sağlayacak bu değerli kitabı okurken Siz de bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Kitabın bazı bölümleri vardı ki sanki yazar daha önce sizinle konuşmuş, aklınızdan geçen, sizi çok huzursuz eden, hayatınızı olumsuz etkileyen tüm yanlış düşüncelerinizi öğrenmiş ve yazmış gibi hissedeceksiniz.

Kişisel gelişim kitabı gözükse de daha çok psikolojik terapi niteliğinde, iç dünyaya daha yakından bakması, çözümlemeler içermesi açısından çok faydalı akıcı duru ve aynı zamanda sade olan kitabımızda faydalı ve uygulanabilir tavsiyeler de var. İşte bu yüzden kitaplığınızda bulunması gereken bir dostunuz daha var .”Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama ” Keyifli okumalar…


Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Kitabının Açıklaması

Güçsüz değilsin, sadece insansın.

Her şeyle savaşamazsın.

Her konuda en iyisini yapamazsın.

Her zaman mantıklı davranamazsın.

Bazen akışına bırakmak gerekir.

Bazen savaşmak ve kazanmak yerine yenilgiyi kabul etmek gerekir. Çünkü dünya, yapmak istediklerimizden, kontrol edebileceklerimizden ve gücümüzün yetebileceğinden daha fazlasını içerir.

Sonuç değişmese de birçok insan hep aynı yöntemi denemeye devam eder. Sen de bunu yaparsan her seferinde kendini daha öfkeli, daha mutsuz hissedeceksin.

Bu kitapta, mutluluğunun kaybettiğin yerde olmadığını anlatmaya çalıştım. Eğer yeterince uğraştığını düşünüyorsan ve sonuç alamıyorsan, artık yola çıkma zamanı gelmiştir.

İşte bu yola çıkma sürecine kabullenme diyorum.

Zayıflıklarını, insanları, dünyayı ve duygularını kabullendikçe güçleneceksin.

Hafifledikçe ağırlaşacaksın.

Bu kitabın anlatmaya çalıştıklarını tek cümleyle özetle deselerdi şöyle cevap verirdim: “Olan oldu şimdi ne yapabilirim?”

Kabullenerek nasıl güçleneceğini keşfedeceğin bir yolculuğa var mısın?

(Tanıtım Bülteninden)


Yorum yapın