Kendine Hoş Geldin Kitabının Konusu, Özeti, Karakterleri, Açıklaması, PDF, Yorumları, Yazarı

Kendine Hoş Geldin'in Fotoğrafı

Kitap Kendine Hoş Geldin
Yazarı Miraç Çağrı Aktaş
Türü Kişisel Gelişim Kitapları
Kategoriler En Çok Okunanlar
Okunması Gerekenler
Yayın Yılı 2019

Miraç Çağrı Aktaş tarafından 2019 yılında kaleme alınmış olan Kendine Hoş Geldin kitabı hakkındaki tüm bilgiler sitemizde.
Kendine Hoş Geldin pdf, Kendine Hoş Geldin konusu, Kendine Hoş Geldin karakterleri, Kendine Hoş Geldin yorumları, Kendine Hoş Geldin açıklaması ve ayrıntılı bilgileri aşağıdaki yazımızda!Kendine Hoş Geldin – Miraç Çağrı Aktaş


Kendine Hoş Geldin Kitabının Konusu

Miraç Çağrı Aktaş, Kendine Hoş Geldin adlı kitabında sizi, kendinizi bulmaya ve hak ettiğiniz değeri kendinize vermeye çağırıyor. Bu kitapla duygu dünyanızın yegane başrolü olan benliğinize geri dönecek ve kendinize tüm içtenliğinizle “Hoş Geldin!” diyeceksiniz.


Kendine Hoş Geldin Kitabının Özeti

Hayatımızın iniş çıkışlarla dolu olduğunu, nasıl tek başımıza doğmuşsak ve tek başımıza öleceksek bu iniş çıkışlı zamanlarda da kendi başımıza ayağa kalmasını öğrenmemiz gerektiğini konu alan bu kitapta yazarımız insanın en çok kendisine yabancı olduğunu dikkat çekmiştir.

Kendimizin kıymetini bilmemiz gerektiğini öğütleyen genç yazar bunu yaparken de kendi hayatında yaşamış olduğu aşk acısı ve diğer acı veren deneyimlerden bahsediliyor. Hatta bunlarla nasıl başa çıktığını anlatıyor.

Akıcı ve sade bir dille anlatılan, gerek dünyadan, gerek ülkemizden yazarların, düşünürlerin sözleri ile alıntılar yapılan bu kitabı genç arkadaşlarımızın daha çok beğeneceğini düşünüyorum. Öyle ki okuduklarında kendilerini bir arkadaş ile sohbet ediyormuş gibi hissedebilirler.

Bazılarımız içinse koyu renkle yazılan alıntıları okumak yeterli olacaktır. Yazarımızın emeğine sağlık.


Kendine Hoş Geldin Kitabının Açıklaması

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.


Yorum yapın